czwartek, 14 lipca 2016

Boho wedding

W poniedziałek dostałam wiadomość, że mój certyfikat ukończenia kursu wedding planner jest gotowy do odbioru. Korzystając z okazji, że wielu moich znajomych właśnie się zaręczyło (polskich znajomych, ci włoscy na myśl o małżeństwie przed trzydziestką wpadają w stan przedzawałowy), postanowiłam dodać na blogu kolejną kategorię - śluby. Raz na jakiś czas będę więc wrzucała swoje ulubione pinterestowe inspiracje ślubne według różnych motywów - koloru, pory roku, stylu etc.

Osobiście jestem fanką skromnych wesel, więc dziś zacznę od stylu boho. Czym się charakteryzuje? Gdybym miała określić go w kilku słowach wybrałabym: natura, wolność i romantyzm. Zwiewne sukienki, polne kwiaty, sielska atmosfera... ahh, można się rozmarzyć...


SUKNIAFRYZURADEKORACJE
Drewno, lampki, łapacze snów, pergola, tipi, a może opleciona kwiatami huśtawka? Kto powiedział, że na weselu trzeba się wyszaleć? Spokojny wieczór z kieliszkiem wina w dłoni przy akompaniamencie dobrej muzyki też może być niezapomniany.
KWIATY
TORT
ZAPROSZENIA


UPOMINKI DLA GOŚCI 


Jako prezent dla gości, który może jednocześnie służyć do oznaczenia miejsca przy stole, świetnie sprawdzą się quembkowe mini koszyczki :)
TRANSPORT 
Koniecznie Volkswagen :)


Na koniec mój mały projekt DIY - zaproszenia i prezenty dla gości, które bez problemu możemy zrobić sami w domu.Quembec

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Quembec - lifestyle po włosku , Blogger