niedziela, 24 lipca 2016

Quembec Handmade - nowe prace

Quembec Handmade jest ostatnio na pierwszym planie, dlatego nie miałam za bardzo czasu na bloga. Powoli przygotowuję się do wystawienia rękodzieła na targu i cały wolny czas zajmuje mi tworzenie nowych projektów. W ostatnich dniach udało mi się skończyć nowe logo i wizytówki, ale przede mną jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Weekend przeznaczyłam natomiast na zwiedzanie Mediolanu i okolic. Razem z koleżanką wybrałyśmy się wczoraj do Como, z którego zdjęcia już niedługo będą na blogu! Dzisiaj natomiast chciałabym pokazać Wam moje nowe Quembkowe prace. Zapraszam!Na koniec nowe logo :) Jeśli podobają Wam się moje prace, zapraszam do klikania like na facebookowej stronie. Miłego dnia!Quembec


5 komentarzy:

 1. Jaki trzeba mieć talent :o ładne*.*

  http://dagaj.blogspot.com/2016/07/trening-w-domu-czemu-nie.html?m=1#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć!
  Jakie piękne rękodzieło! Masz naprawdę ogromny talent. Naprawdę cudowne rzeczy :) Wystawiasz je może w Internecie na sprzedaż?

  https://z-igly-widly.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) W tej chwili sprzedaję głównie we Włoszech, otworzyłam też stronę na etsy, jednak muszę ją trochę rozwinąć (https://www.etsy.com/shop/quembec). Jak tylko uda mi się znaleźć kuriera z rozsądnymi cenami, to zacznę też wysyłać do Polski.

   Usuń
  2. To super :) Jak tylko zaczniesz wysyłki do Polski, daj znać na blogu :)

   Usuń

Copyright © 2016 Quembec - lifestyle po włosku , Blogger